Modne sandały na lato 2017

News

Choć nasze kształtne stopy mogą być powodem do dumy przez cały rok, jedynie latem mamy możliwość pochwalić się nimi przed całym światem. Trudno więc dziwić się, że lato jest tą porą roku, w czasie której dziesiątki kobiet z radością zakładają sandały. Jeśli mamy wskazać na kwestię, która moglibyśmy uznać za problematyczną, z pewnością odnosiłaby się ona do wyboru tego fasonu, który w danym sezonie będzie najmodniejszy. Jak zatem będzie latem 2017 roku?

Letnie sandały cieszą się ogromnym uznaniem nie bez przyczyny, trudno bowiem o rozwiązanie bardziej uniwersalne. Można je komponować z szortami, spódnicami oraz z jeansami, a nawet z sukienkami, zwłaszcza, jeśli są one utrzymane w stylu boho. Sandały na płaskiej podeszwie charakteryzują się przede sandaływszystkim wysokim stopniem wygody, trudno więc dziwić się, że są chętnie zakładane przez osoby planujące dłuższy spacer, a także przez te, które w czasie wakacji wykonują stojącą pracę. Ciekawym rozwiązaniem jest też obcas średniej wielkości i kilka oplatających stopę pasków, w tym przypadku bowiem mamy do czynienia z obuwiem, które sprawdzi się w biurze. W sprzedaży dostępne są również sandały na bardzo wysokim obcasie. Te można zakładać na wyjątkowe okazje. W 2017 roku modne będą przede wszystkim proste fasony z grubymi pasami. W cenie będzie też srebro, złoto oraz różnego rodzaju ozdobne kamienie.

Jednym z ciekawszych rozwiązań są w tym kontekście sandały wykonane z grubych pasów przypominające nieco kapcie. Najlepiej, jeśli do ich wykonania wykorzystywana jest lakierowana skóra, choć na znaczeniu nie tracą również te paski, które są wykonane z gumy i mogą swobodnie dopasować się do każdego typu nogi. Na uwagę zasługuje także wyjątkowo wygodna podeszwa, która przypomina tą, z jaką mamy do czynienia sięgając po domowe kapcie. W tym przypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem, którego największym atutem jest wygoda i prostota, trudno zatem sięgnąć po tego rodzaju rozwiązanie, a następnie narzekać na bąble na nogach lub popękane stopy. Mówiąc o tych sandałach, które w przyszłym roku mają podbić rynek, nie można zapominać też o tym, do wykonania których wykorzystane są elementy ze złota i srebra. Oczywiście, nie powinno to dla nas stanowić dużego zaskoczenia, mówimy bowiem o tendencji, z którą mamy do czynienia już od dłuższego czasu. Co ważne, mamy do czynienia z kolorem, w którym wcale nie musi być utrzymany cały materiał, wystarczy więc, że postawimy na złote i srebrne elementy ozdobne, a na pewno efekt końcowy nam się spodoba. Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie, postawmy na model dość minimalistyczny.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz