Gumowe buty bez tajemnic

News

Trudno dziś znaleźć taki zakątek świata, w którym nie mielibyśmy do czynienia z modą na gumowe buty. Te z powodzeniem są noszone nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych. Ich wielkimi fankami są kobiety i ponownie znaczenia nie ma ani ich wiek, ani wykonywany zawód. Trudno się zresztą temu dziwić, skoro mamy do czynienia z butami nie tylko niezwykle oryginalnymi, ale również lekkimi i wygodnymi, pojawiającymi się w sprzedaży w wielu kolorach i fasonach.

Oczywiście, te naprawdę wysokiej jakości, odznaczają się również dość dużą ceną. Warto ją jednak ponieść, w innym wypadku bowiem konsekwencją oszczędności mogą okazać się bolesne otarcia, a nawet pojawiające się na naszych stopach rany. To zresztą jedne z tych butów, w które warto zainwestować, gwarantują nam bowiem, że nikt nie przejdzie obok nas z obojętną miną. Czółenka Melissa by Vivienne Westwood to jeden z najciekawszych przykładów butów białe butytego typu. Mamy do czynienia z rozwiązaniami, które zwracają na siebie uwagę nie tylko ze względu na swoją jakość, ale i z powodu pewnej ekstrawagancji, jaką oferują swoim właścicielkom. Co ciekawe, na uwagę zasługuje nie tylko jakość wspomnianych butów, ale i ich… zapach, czółenka pachną bowiem tak, jak jest to charakterystyczne dla egzotycznych owoców. Miękki materiał ma i ten plus, że idealnie dopasowuje się do kształtu, jaki jest charakterystyczny dla naszej stopy, mówimy więc o butach, które zasługują na miano obuwia kultowego.

Espadryle to jeden z tych przykładów butów wykonanych z gumy, które możemy zakupić w dowolnym kolorze. Pozwoli to na wybór takiego rozwiązania, które będzie idealnie łączyło się z kobiecą wizją, a przecież zdecydowana większość pań nie przepada za kompromisami. Można je zestawiać nie tylko z jeansowymi spodniami, ale i z elegancką sukienką, za każdym razem mamy przy tym pewność, że gwarantuje to nam równie elegancki wygląd. Ciekawym pomysłem jest też dziurkowana powierzchnia i pleciona podeszwa. Pozwala to na zapewnienie stopom jeszcze większego komfortu, co w czasie upalnych dni doceni każda kobieta.

Sandałki Melissa Good Vibes jest jednym z najnowszych modeli, nic więc dziwnego, że powinien w szczególny sposób przypaść do gustu kobietom, którym zależy na tym, aby być na bieżąco z trendami. Na uwagę zasługuje zwłaszcza odważny, futurystyczny design, ten bowiem spełni oczekiwania nawet tych pań, które są znane z wyjątkowo dużych wymagań. Obecnie najmodniejszy wydaje się w tym kontekście pudrowy róż, modna jest jednak również mięta oraz ponadczasowa czerń. Buty tego typu są jak gdyby ucieleśnieniem obuwia jedynego w swoim rodzaju.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz