Z czym łączyć espadryle?

News

Espadryle to jedne z tych butów, które przeżywają obecnie renesans popularności. Są coraz modniejsze, my jednak zastanawiamy się nie raz nad tym, do jakich ubrań najlepiej jest je zakładać i jak je nosić, aby nasza kreacja była rzeczywiście modna. Na szczęście, nie są to pytania trudne. Espadryle na koturnie skupiają buty do jeansów​na sobie uwagę przede wszystkim dlatego, że z powodzeniem mogą być postrzegane jako znakomita alternatywa dla szpilek. Nie tylko podkreślają one stylowość kobiecych stylizacji, ale również sprawdzają się znakomicie w czasie upalnych dni. Jeśli mamy do czynienia ze skórzanymi butami na koturnie, te można łączyć między innymi ze spodenkami, dla których charakterystyczny jest wysoki stan. Nie należy ich się jednak obawiać również wówczas, gdy marzy się nam romantyczna stylizacja z rozkloszowaną, bawełnianą sukienką.

Trudno polemizować z osobami uważającymi, że espadryle to rozwiązania uniwersalne. Nie może być jednak inaczej, skoro są one w stanie zastąpić również trampki. To idealne obuwie do wakacyjnej walizki, czarne espadryle można bowiem łączyć z wieloma kreacjami. Znakomicie sprawdzają się nie tylko na plaży i podczas zwiedzania, ale i w trakcie uroczystej kolacji, a ich intensywny czarny kolor znakomicie łączy się z bielą i błękitem. Innym ciekawym rozwiązaniem są espadryle typu slip-on, a więc takie, dla których typowa jest nieco grubsza podeszwa. Tymi powinny zainteresować się zwłaszcza te kobiety, które uwielbiają podążać za trendami. Ponownie mamy do czynienia z obuwiem, które można zestawiać na dziesiątki sposobów. Warto zatem wspomnieć choćby o ołówkowej sukience z bawełny oraz o koronkowych kreacjach mini, które wydają się nie wychodzić z mody pomimo upływu lat. Tym razem za najmodniejsze można uznać białe espadryle, choć ciekawym rozwiązaniem są też buty w odcieniach beżu oraz tak zwanego przybrudzonego różu. Jeśli zdecydujemy się sięgnąć po lekkie buty na wykonanej ze sznurka podeszwie, nie powinnyśmy zapominać i o tym, że można zestawiać je także z jeansami.

Zwolenniczki rozwiązań lekkich, a jednocześnie niekonwencjonalnych, powinny zaś zastanowić się nad espadrylami w kwiaty. Tu obowiązkowe wydaje się podwinięcie nogawek spodni po to, aby odsłonić kostki. Z kolei espadryle ze wzorami zwierzęcymi to idealne połączenie z rurkami, choć można je nosić także w zestawie z białą koszulą, dla której charakterystyczne są koronki. Modną bazą na wakacje mogą być też kolorowe espadryle w połączeniu z jeansami z wysokim stanem i kolorowym topem. Inne ciekawe połączenie to barwne espadryle, kobieca, zwiewna sukienka i słomkowy kapelusz.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz